Danes smo se skupaj z mladički Bello, Beanom, Bradleyem in Blackyjem, mamico Luno in ”teto” Floro odpeljali na prvi mini izlet (mladički v enem boksu, Flora in Luna v drugem). Ti mladički so bili danes prvič v avtu, pričakovala sem več glasnega pritoževanja, vendar so se malo oglašali le prvih 5 minut, potem pa so se umirili. Eden mladiček je sicer bruhal, ampak naša pot je bila res ovinkasta, vožnja pa je trajala več kot pol ure. Na izletu so se mladički sprehodili, naigrali, navajali na ovratnico in povodec, na koncu pa zaspali na prijetnem soncu.

Zaporniki 🙂
Mladički z mamico Luno
Sprehod
Na koncu pa spanje na soncu 🙂

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Name *